Tym razem nie będzie to piękne zdjęcie pieska tylko to co mamy codziennie w salonie od dwóch miesięcy 🥺 Zima to okres , kiedy również dbamy o psy , nie robimy im wakacji od pielęgnacji. Dbamy o nie cały rok! 
Kochani decydując się na rasę ozdobną: Shih Tzu , York , Maltańczyk, Pudel, Lhasa Apso , Hawańczyk czy Bichon… Pamiętajmy, że regularne czesanie oraz cotygodniowe kąpiele są podstawą do utrzymania zadbanej szaty oraz zdrowej skóry.  Przychodząc do nas udzielamy wam dużo wskazówek , wysyłamy linki do kosmetyków , mówimy krok po kroku co macie robić , a mimo to niestety pieski wracają w takim stanie bo ostatnia wizyta była w grudniu🥺 Przy takim filcu jesteśmy w stanie tylko zgolić psa , ponieważ szata jest zniszczona , połamana i sucha😳
Przypominamy: 
1. Raz w tygodniu kąpiemy psa w dobrych jakościowo kosmetykach np: PSH , Yuup , Espree , Chris Christensen , Tao Secret , K9 , Cowboy Magic ( jeśli macie wątpliwości co wybrać zapytajcie) Czysta szata mniej się kołtuni! 
Kąpiel trzy etapowa : szampon 2x , następnie nakładamy maskę lub odżywkę , włos potrzebuje nawilżenia. Dobre kosmetyki zapewnią wam ochronę na cały tydzień , a nawet dwa. 
2. Pamiętajcie o regularnym czesaniu. Pogoda czasem nam nie sprzyja , pamiętajcie , aby osuszyć i rozczesać łapki po spacerze. Pieski chodzą w ubrankach tutaj również pamiętajcie , żeby przeczesać najlpiej przed i po spacerze. Najczęściej czeszemy strategiczne miejsca , łapy , pod pachami , pachwiny , za uszami🛁
3. Nie chodzimy w obroży i szelkach po domu. To jest kolejna przyczyna powstawania kołtunów i filcu.
4. Regularne wizyty u groomera , jeśli dbacie o szatę piesek jest w stanie wytrzymać nawet dwa , trzy miesiące. 
A często jest tak, ze po wyjściu od groomera przez najbliższe dwa tygodnie nic z nim nie robicie bo przecież był u fryzjera i jest Ok. Stanowcze NIE! Po wyjściu od nas też go czeszecie i kąpiecie raz w tygodniu max raz na dwa tygodnie. 
Z naszą pomocą i waszym zaangażowaniem osiągniemy sukces 🛁🧽🧼🐶💕 
#kochamyzwierzaki #kochamywievdbamy #groomer #pozytywnygrooming #filc #dbamopsa

AG